Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden

Logg inn til ditt område



Lilla Olaug og Lubben

Før kjente Kaos mor og far, Bjørnar, Eva, Faster, Fastermann,, den vesle blå fjellbussen, avishuset, fossen og Hytteknøttet. I denne boken blir han også kjent med en pike som heter Lilla Olaug.

Første gang han så henne, hang hun over skuldrene til moren sin enda hun var like stor som Kaos, nesten. Siden både gikk og sprang hun, så det var nok bare den ene gangen hun var litt slappesen. Hvorfor var hun det, vil vi ikke fortelle her.

Men Lubben da, hvem er nå det? Det er en liten gutt som bor i huset ovenfor avishuset. Boken skulle nok hett Kaos og Bjørnar og Lilla Olaug og Lubben. Det ble litt for langt, så derfor var det bare de to nye barna som kom med i tittelen. Men hvis du går inn i boken, så møter du dem alle fire.


Andre bøker på emnet Vennskap (182)

  1. O'boy
  2. Saga og Storm og kongens fortenestemedalje
  3. Ikke naken
  4. Sparkesykkelen
  5. Løpe baklengs
  6. Klara
List flere på Vennskap...

Andre bøker på emnet barn (34)

  1. De fire årstidene
  2. A home for Virginia
  3. Bisk blir redd
  4. Da krigen kom
  5. Den minste reven
  6. Tryllemannen
List flere på barn...
Logg inn hvis du ønsker å kommentere denne

Denne finnes på Hansnes skole

Lånehistorikk Utlånt 1 ganger

  1. 2020 - 11. mars 47 dager.

Tech info